Pracuj z nami

Praca w Kaizen Fleet to przestrzeń do rozwoju i samorealizacji pracowników. To miejsce dla ludzi otwartych, nastawionych na tworzenie nieszablonowych rozwiązań i posiadających pasję samodoskonalenia.

Aktualne oferty

Specjalista ds. marketingu i e-commerce Lubin ROZWIŃ ZWIŃ

W związku z rozwojem działu Marketingu i E-Commerce, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. e-marketingu. To idealna praca dla entuzjastów marketingu internetowego, którzy czerpią przyjemność z poszukiwania nowych źródeł pozyskania klienta w kanale online.

Zakres obowiązków

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych (m.in.: Google Ads, Facebook Ads, afiliacja, działania na własnej bazie), w tym współpraca z agencjami zewnętrznymi przy prowadzeniu kampanii,
  • wdrażanie nowych inicjatyw w celu zwiększenia konwersji sprzedaży,
  • bieżąca analiza wyników prowadzonych działań, monitorowanie wyników sprzedaży oraz wskaźników efektywności, przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu,
  • aktywne poszukiwanie nowych wydawców do prowadzonych kampanii, negocjowanie warunków współpracy,
  • współpraca z agencją przy tworzeniu kreacji reklamowych,
  • utrzymanie i rozwój serwisów internetowych,
  • obsługa firmowych mediów społecznościowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii marketingowych w kanale online,
  • znajomość narzędzi marketingu internetowego i narzędzi analitycznych,
  • znajomość zagadnień z zakresu SEO,
  • doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu stron internetowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel, Power Point,
  • samodzielność, staranność, dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w pracę, zorientowanie na cel.

Dodatkowymi atutami będą

  • Podstawowa znajomość programów graficznych,
  • podstawowa znajomość HTML,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektach,
  • otwartość i wsparcie przy realizacji własnych pomysłów,
  • niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: marketing@kaizenfleet.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
Administratorem danych osobowych będzie Kaizen Fleet Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Lubinie (59-300), ul. Przemysłowa 1E, więcej na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w zakładce Informacja RODO.

Asystent/-ka ds. Obsługi Klienta Lubin

  • Obsługa telefoniczna klientów biznesowych i indywidualnych.
  • Wprowadzanie danych dot. otrzymanych zleceń wynajmu do systemów informatycznych.
  • Współpraca z koordynatorami oddziałów oraz kierowcami.
  • Wystawianie faktur.
  • Ustalanie z klientami stanu należności.
  • Przygotowywanie raportów.
  • Archiwizacja dokumentacji zgodnie z przyjętymi procedurami.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność (praca również w weekendy i poza standardowymi godzinami pracy).
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację z kontrahentami zagranicznymi.
  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu Office.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.
  • Zdolności organizacyjne.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.

Oferujemy

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w tworzonych aktualnie strukturach.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość dostosowania pracy np. do zajęć na uczelni.
  • Możliwość skorzystania z programu wynajmu pracowniczego samochodu.
  • System wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV  na adres: praca@kaizenfleet.pl

Doradca Klienta Biznesowego/Key Account Manager Poznań

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w rejonie województwa.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Dbałość o utrzymywanie wysokich standardów obsługi Klientów Kaizen Fleet Sp. z o.o. Sp. k.
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz strategii handlowej firmy.
  • Analiza trendów rynkowych, w tym potrzeb Klientów i działań konkurencji.
  • Realizacja procesu finansowania i wydania pojazdów.

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży potwierdzone wynikami (doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane).
  • Znajomość technik sprzedaży.
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zorientowanie na wynik.
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia w pracy na w/w stanowisku.

KaizenFleet Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Przemysłowa 1e
59-300 Lubin

NIP 692 25 09 293
Regon 362495136

info@kaizenfleet.pl
+48 76 749 99 41