Hybryda w firmie

Auto z napędem hybrydowym w firmie to oszczędność, niskie koszty utrzymania, niezawodność oraz wysoka wartość odkupu. Poznaj korzyści z posiadania hybrydowej floty.

  • Karty paliwowe

  • Całodobowa opieka techniczna

  • oszczednosc

  • ubezpieczenie serwis i opony w cenie

  • obsługa serwisowa

  • elastyczny czas użytkowania

Dzięki temu, że praca silnika spalinowego wspomagana jest przez silnik elektryczny jazda hybrydą jest oszczędna. Przy prędkościach do 60km/h i w czasie postojów np. w korku pracuje tylko silnik elektryczny powodując znaczne oszczędności w zużyciu paliwa.

Auta z napędem hybrydowym pozbawione są standardowych, a zarazem kosztownych w naprawach części, takich jak sprzęgło, koło dwumasowe, turbosprężarka, czy filtr cząstek stałych. Dodatkowo układ hybrydowy wspomaga hamowanie, co powoduje mniejsze zużycie klocków i tarcz hamulcowych.

Wartość samochodu hybrydowego po 3 latach jest wyższa od wartości auta z napędem standardowym. Samochody hybrydowe Toyoty – lidera niezawodności, nawet po wielu latach utrzymują wysoką cenę odsprzedaży.

Hybrydy Toyoty zajmują wiodące miejsca w rankingach zadowolenia klientów i bezawaryjności aut przeprowadzanych przez niezależne instytuty badawcze. W 2016 roku Toyota Prius po raz kolejny została uznana za najmniej awaryjne auto w segmencie D według raportu TÜV w kategoriach aut 6- i 7-letnich oraz 8- i 9-letnich.

Niezawodny napęd hybrydowy pozwala w pełni czerpać korzyści z ekonomicznej i bezawaryjnej jazdy. Akumulatory w samochodach hybrydowych Toyoty zostały objęte specjalna gwarancją producenta, która wynosi aż 10 lat*

* Gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty.

Samochód służbowy to nie tylko środek transportu, ale również wizytówka firmy. Wiele firm wybiera hybrydy, ponieważ nie tylko są tanie w eksploatacji, ale świadczą również o dobrej kondycji przedsiębiorstwa. Nowoczesna i ekologiczna flota to wyraźny sygnał dla partnerów biznesowych, że firma dobrze się rozwija i troszczy się o środowisko.

Poznaj ofertę dla Twojej firmy!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Administratora danych osobowych Kaizen Fleet Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Lubinie, przy ul. Przemysłowej 1E, 59-300 Lubin, NIP: 6922509293, do celów marketingowych. Oświadczam, że...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną w rozumieniu Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz.U. 2017 poz. 1219).

KaizenFleet Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Przemysłowa 1e
59-300 Lubin

NIP 692 25 09 293
Regon 362495136

info@kaizenfleet.pl
+48 76 749 99 41